Geoff Barnes

Περιφερειακός Πρόεδρος

Γιάννης Ευάγγελου

Αναπληρωτής Περιφερειακός Πρόεδρος, Επικεφαλής Συμβουλευτικών Υπηρεσιών Συναλλαγών

Μάριος Α. Κλείτου

Περιφερειακός Διευθύνων Σύμβουλος

Σάββας Μ. Κλείτου

Διευθυντής, Φορολογικές Υπηρεσίες

Ελεγκτικές Υπηρεσίες
Σπύρος Γκρούιτς

Διευθύνων Συνεργάτης Χώρας, Επικεφαλής Χρηματοπιστωτικών Υπηρεσιών

Στέλιος Γρηγορίου

Αναπληρωτής Διευθύνων Σύμβουλος, Ελεγκτικές & Συμβουλευτικές Υπηρεσίες

Μαρία Καφφά

Ανώτερος Διευθυντής, Ελεγκτικές & Συμβουλευτικές Υπηρεσίες

Χριστόδουλος Λουλλουπής

Ανώτερος Διευθυντής, Ελεγκτικές & Συμβουλευτικές Υπηρεσίες

Ανδρέας Πιττάκας

Διευθυντής, Ελεγκτικές & Συμβουλευτικές Υπηρεσίες

Μωυσής Αριστείδου

Διευθυντής, Ελεγκτικές & Χρηματοδοτικές Υπηρεσίες

Svilena Todorova

Διευθύνων Σύμβουλος, Ελεγκτικές Υπηρεσίες

Ruxandra Bilius

Επικεφαλής Ελεγκτικών Υπηρεσιών

Νικόλας Στελλάκης

Διευθύνων Σύμβουλος, Συμβουλευτικές και Επιχειρηματικές Υπηρεσίες

Μωυσής Αριστείδου

Διευθυντής, Ελεγκτικές & Χρηματοδοτικές Υπηρεσίες

Constantin Agafita

Διευθυντής, Ελεγκτικές Υπηρεσίες

Υπηρεσίες Χρηματοοικονομικής Συμμόρφωσης και Αναφοράς
Σπύρος Γκρούιτς

Διευθύνων Συνεργάτης Χώρας, Επικεφαλής Χρηματοπιστωτικών Υπηρεσιών

Γιώργος Νικολαΐδης

Συνέταιρος, Υπηρεσίες Χρηματοοικονομικής Συμμόρφωσης και Αναφοράς

Φορολογικές Υπηρεσίες
Βαλεντίνος Παυλίδης

Διευθυντής, Υπηρεσίες Ενδοομιλικών Συναλλαγών

Δικηγόρος, Φορολογικές και Νομικές Υπηρεσίες

View details
Βαλεντίνος Παυλίδης

Διευθυντής, Υπηρεσίες Ενδοομιλικών Συναλλαγών

Svetla Marinova

Διευθυντής, Φορολογικές Υπηρεσίες

Συμβουλευτικές Υπηρεσίες
Γιάννης Ευάγγελου

Αναπληρωτής Περιφερειακός Πρόεδρος, Επικεφαλής Συμβουλευτικών Υπηρεσιών Συναλλαγών

Σπύρος Γκρούιτς

Διευθύνων Συνεργάτης Χώρας, Επικεφαλής Χρηματοπιστωτικών Υπηρεσιών

Stela Ivancheva

Διευθυντής, Επικεφαλής Συμβουλευτικών Υπηρεσιών Συναλλαγών

Ανέστης Δημόπουλος

Διευθυντής, Επικεφαλής Συμβουλευτικών Υπηρεσίών Διαχείρισης Κινδύνων και Ψηφιακών Τεχνολογιών

Γιάννης Ευάγγελου

Αναπληρωτής Περιφερειακός Πρόεδρος, Επικεφαλής Συμβουλευτικών Υπηρεσιών Συναλλαγών

Μωυσής Αριστείδου

Διευθυντής, Ελεγκτικές & Χρηματοδοτικές Υπηρεσίες

Stela Ivancheva

Διευθυντής, Επικεφαλής Συμβουλευτικών Υπηρεσιών Συναλλαγών

Γιάννης Ευάγγελου

Αναπληρωτής Περιφερειακός Πρόεδρος, Επικεφαλής Συμβουλευτικών Υπηρεσιών Συναλλαγών

Svetla Marinova

Διευθυντής, Φορολογικές Υπηρεσίες

Stela Ivancheva

Διευθυντής, Επικεφαλής Συμβουλευτικών Υπηρεσιών Συναλλαγών

Γιάννης Ευάγγελου

Αναπληρωτής Περιφερειακός Πρόεδρος, Επικεφαλής Συμβουλευτικών Υπηρεσιών Συναλλαγών

Νικόλας Στελλάκης

Διευθύνων Σύμβουλος, Συμβουλευτικές και Επιχειρηματικές Υπηρεσίες

Stela Ivancheva

Διευθυντής, Επικεφαλής Συμβουλευτικών Υπηρεσιών Συναλλαγών

Σπύρος Γκρούιτς

Διευθύνων Συνεργάτης Χώρας, Επικεφαλής Χρηματοπιστωτικών Υπηρεσιών

Μωυσής Αριστείδου

Διευθυντής, Ελεγκτικές & Χρηματοδοτικές Υπηρεσίες

Stela Ivancheva

Διευθυντής, Επικεφαλής Συμβουλευτικών Υπηρεσιών Συναλλαγών

Ειδικές Συμβουλευτικές Λύσεις
Ανέστης Δημόπουλος

Διευθυντής, Επικεφαλής Συμβουλευτικών Υπηρεσίών Διαχείρισης Κινδύνων και Ψηφιακών Τεχνολογιών

Ανέστης Δημόπουλος

Διευθυντής, Επικεφαλής Συμβουλευτικών Υπηρεσίών Διαχείρισης Κινδύνων και Ψηφιακών Τεχνολογιών

Ανέστης Δημόπουλος

Διευθυντής, Επικεφαλής Συμβουλευτικών Υπηρεσίών Διαχείρισης Κινδύνων και Ψηφιακών Τεχνολογιών

Ανέστης Δημόπουλος

Διευθυντής, Επικεφαλής Συμβουλευτικών Υπηρεσίών Διαχείρισης Κινδύνων και Ψηφιακών Τεχνολογιών

Ανέστης Δημόπουλος

Διευθυντής, Επικεφαλής Συμβουλευτικών Υπηρεσίών Διαχείρισης Κινδύνων και Ψηφιακών Τεχνολογιών

Υπηρεσίες Εταιρικής Αναδιάρθρωσης
Neil Hughes

Διευθύνων Σύμβουλος, Υπηρεσίες Εταιρικής Αναδιάρθρωσης

Neil Hughes

Διευθύνων Σύμβουλος, Υπηρεσίες Εταιρικής Αναδιάρθρωσης

Neil Hughes

Διευθύνων Σύμβουλος, Υπηρεσίες Εταιρικής Αναδιάρθρωσης

Neil Hughes

Διευθύνων Σύμβουλος, Υπηρεσίες Εταιρικής Αναδιάρθρωσης

Neil Hughes

Διευθύνων Σύμβουλος, Υπηρεσίες Εταιρικής Αναδιάρθρωσης

Υπηρεσίες Εσωτερικού Ελέγχου
Γιώργος Νικολαΐδης

Συνέταιρος, Υπηρεσίες Χρηματοοικονομικής Συμμόρφωσης και Αναφοράς

Ruxandra Bilius

Επικεφαλής Ελεγκτικών Υπηρεσιών

Γιώργος Νικολαΐδης

Συνέταιρος, Υπηρεσίες Χρηματοοικονομικής Συμμόρφωσης και Αναφοράς

Ruxandra Bilius

Επικεφαλής Ελεγκτικών Υπηρεσιών

Γιώργος Νικολαΐδης

Συνέταιρος, Υπηρεσίες Χρηματοοικονομικής Συμμόρφωσης και Αναφοράς

Ruxandra Bilius

Επικεφαλής Ελεγκτικών Υπηρεσιών

Ruxandra Bilius

Επικεφαλής Ελεγκτικών Υπηρεσιών

Γιώργος Νικολαΐδης

Συνέταιρος, Υπηρεσίες Χρηματοοικονομικής Συμμόρφωσης και Αναφοράς

Ruxandra Bilius

Επικεφαλής Ελεγκτικών Υπηρεσιών

Διαχείριση Διαδικασιών
Σωκράτης Ευστρατίου

Συνέταιρος, Οικονομικό Τμημα

Αριάνα Χρίστου

Διευθυντής, Περιφερειακή Υπεύθυνη Οικονομικής Αναφοράς

Αριστοτέλης Μ. Κλείτου

Regional Head of Operations

Μαρκέλλα Αντωνοπούλου

Περιφερειακή Υπεύθυνη Ανθρωπίνου Δυναμικού